«Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан» тақырыбында дөңгелек үстел

2020 жылдың 15 қыркүйегінде онлайн форматта «Абай және Қазақстан ХХІ ғасырда» атты тақырыптық дөңгелек үстел өткізілді, онда КЛ - 811к1 тобының студенті Оралбай Жансая ақын мұрасының тұрақты құндылығы болып табылатын Абай шығармашылығы туралы баяндама жасады.

Дөңгелек үстелде Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың «Абай және Қазақстан ХХІ ғасырда» мақаласы талқыланды, онда Мемлекет басшысы қазақтың ұлы ақыны және ағартушысының туғанына 175 жыл толуына арналған іс-шаралардың қажеттілігін атап өтті.

Дөңгелек үстелдің басты мақсаты - біздің елге және болашақ ұрпаққа қазақ халқының көрнекті ұлы, ұлы ойшыл А.Құнанбаевтың сіңірген еңбегі мен қосқан үлесі туралы әңгімелеу.

Нәтижесі: студенттер осы тақырып бойынша презентация дайындады, бейнефильм түсірді, онда олар ақынға деген өз ойлары мен көзқарастарын баяндайды, өлеңдерін жатқа оқыды.

Қамтылғаны: 15 адам