«Мирас» Университеті» мекемесінің Қамқоршылық кеңесінің кезекті жалпы жиналысын шақыру туралы хабарлама

«Мирас» университеті»  мекемесі (160012, ҚР, ТО, Шымкент қ., Ғ. Іляев к-сі, 3) Қамқоршылық кеңесінің мүшелерін кезекті жиналысты өткізу туралы 2020 жылғы 25 тамызда жергілікті уақыт бойынша сағат 10-00-де мына мекен-жай бойынша хабарлайды: Шымкент қ., Сапақ Датқа к-сі, 2, Ректорат, Рухани Жаңғыру кабинеті, Қамқоршылық кеңесінің 2019-2020 оқу жылына арналған жоспары бойынша.

Күн тәртібі.
1) Стратегиялық жоспар бойынша есеп;
2) Қамқоршылық кеңестің құрамын қайта бекіту;
3) 2020-2021 оқу жылына арналған Жоспарды бекіту.

Күн тәртібінің мәселелері бойынша хабарламаны ҚК мүшелері жиналыс өткізілетін күнге дейін 7 күннен кешіктірмей танысу үшін жеке электрондық пошталарға жіберіледі.

Күн тәртібі ҚР қолданыстағы заңнамасында және Қамқоршылық кеңес туралы Ережеде белгіленген тәртіппен өзгертілуі немесе толықтырылуы мүмкін.

Өзімен бірге жеке куәлігі болуы қажет.
дата редакции 17.08.2020