Cеминар «Воспитание девочек - воспитание нации!»

25.09.2023 жылы «Мирас» колледж мекемесінде «Қыз тәрбиесі- ұлт тәрбиесі!» тақырыбында кездесу ұйымдастырылды.

Мақсаты: Өскелең ұрпақтың бойындағы ұлттық дәстүрімізге сай әдептілік, көріктілік, ептілік, инабаттылық, кішіпейілділік, сұлулық т. б жан - жақты ұлттық қасиеттерін таныта білу.

Жиналысқа Тұран ауданы ардагерлер кеңесінің орынбасары Бердіходжаева Сәуле – Аналар кеңесінің төрайымы!Тоғжан Берікқызы – Мирас колледжінің студенті. (Пікір білдірген)  Құрманбекова Шарапат- Тұран ауданы, Отырар ауданының құрметті азаматы, ұлағатты ұстаз!Бақбаева Гүлбахрам- Қазығұрт шағын ауданы Ардагерлер жанынан құрылған «Асыл әжелер» тобының төрайымы. Қолдасова Тоқсұлу - «Асыл әжелер» тобының мүшесі. Қосмамбетова Арысгүл « Ақ халатты абзал жан» қазір зейнеткер жасында . «Мерейлі отбасы» байқауының жеңімпазы.  Айымбетова Ғалия – «Асыл әжелер» тобының мүшесі. Абай ауданы жастармен жұмысы  жүргізу бөлімінің басшысы –Құдайберген Гүлбибі .