Алғыс айту күні «Қазақ елі-бауырмалдықтың мекені»

01 Наурыз «Алғыс айту» күні-Қазақстандық патриотизмнің, еліміздің халықтары арасындағы достық, мейірімділік пен келісімнің көрінісі. Осыған орай, «Мирас» колледжі мекемесінің ұйымдастыруымен «Қазақ елі-бауырмалдықтың мекені» тақырып аясында арнайы құттықтау жұмыстары жүргізілді. Жұмыс барысында колледждің директоры Нургуль Курбановна сөз сөйлеп, әріптестер мен білім сүйер жастарды құттықтап, алғыс білдірді. Сонымен қатар, жастар ісі жөніндегі комитет төрайымы Женисгул Ерболқызы белсенді жастармен бірігіп, барлық топ сағаттарына кіріп, алғыс айтылды. Осы сәтте білім алушыларымыз бір-бірімен қолдан жасалған ашық хаттарын өзара алмасып, мерекелік көңіл-күй сыйласты. Хат арқылы бала өз көзқарасын білдіре алады, адамдармен дұрыс қарым-қатынас орнатады және баланың айналасындағы адамдарға ризашылық және бауырмалдық сезімдерін оятуға негіз болады.