Кітапхананың бір күндік тіршілігі

«Мирас» колледжі мекемесі кітапхананың бір күндік тіршілігін таныстыру, кітап оқырманның қолына түскенше қандай дайындықтан өтетіндігін көрсету мақсатында колледжіміздің кітапханаға үнемі үзбей келіп тұратын білім алушылармен бірлесе отырып, келген кітаптарға шолу жасадық. Білім алушылар қызығып, ұқыпты, белсене ат салысты. Кітапханаға жаңадан келіп түскен кітаптарды инвертарлық кітапқа тіркеп, кітапхана мөрі басылды. Келген кітаптарды электронды кітапханамызға тіркеп, алғашқы каптамадан ашылған кітаптарды үздік оқырман деп танылған студенттерге табысталды. «Оқуға құштар колледж» тұжырымдамасына сәкес жастарды кітапқа тарту, көркем әдебиеттерге қызығушылығын арттыру үшін жүргізілген шара керемет дәрежеде өтілді.