Экскурсии студентов на предприятия социальных партнеров

Білімді кеңейту және практикалық дағдыларды алу мақсатында "Мирас" колледжі мекемесінің ЕТжБҚ мамандығының студенттері Халықаралық дизайн және бағдарламалау мектебіне 21 қаңтар 2022ж. экскурсия жасады. Мектептің негізін қалаушы Нұртаева Ләззат Нұрғалиева мектептің жұмысымен таныстырды. Экскурсия өндірісті тексеруден басталды, онда студенттер жұмыс орындарында дизайнерлердің бағдарламалық өнімдерін әзірлеу процесін көрді. Мектепті аралау барысында студенттер өздерін қызықтырған барлық сұрақтарға толық жауап алды және ұйымдастырылған кездесу Халықаралық дизайн және бағдарламалау мектебінің басшылығына, сондай-ақ өз білімдері мен тәжірибелерімен бөлісуге ниет білдіргені үшін алғыстарын білдірді.