Студенттерге арналған конференция

«Мирас» коледжі» мекемесінде 2020 жылдың  15 мамырында білімалушылар арасында «Ғылым, инновация, шығарма - МИРАС 2020» атты ғылыми-тәжірибелік онлайн-конференция өткізеді.

Конференцияның мақсаты – білімалушылардың шығармашылығын шыңдау,  қоғам назарын кеңінен аударту, патриотизмге тәрбиелеу.

Конференция жұмысы 2бағыттар бойынша жоспарлануда:

1. Цифрлы жаңа Қазақстан. (It- саласы бойынша)
  2. Қазақ және шетел тілтанымында Абай мұраларының зерттелуі. (Гуманитарлық білім беру бағыты бойынша)

Конференцияға қатысу үшін сұраныс және баяндама мәтіні (қоса берілген талаптарға сәйкес ресімделген) ұсынылуы қажет.

Баяндамаларды  2020 жылдың 12 мамырына дейін электронды нұсқада

Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. және Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. жіберу керек.

• Материалдар 5-7 бет көлемінде ұсынылады.
  • Формат – А4; Жоғары және төменгі жағы – 2 см, Сол жағы – 3 см, Оң жағы – 1 см. Шрифт – Times New Roman, Times New Roman KZ немесе KZ Times New Roman. Шрифт өлшемі – 12 кегль. Жоларалық интервал – 1. Абзац – 1, 25 см.

Жарияланған жұмыс мұқият өңделіп, бұрын басылып шықпаған түпнұсқа материалдан тұруы керек.

• Мәтінге графикалық суреттер мен кестелер енгізілуі мүмкін, ол үшін олардың мақаладағы орналасуын сілтемелермен көрсету қажет, мысалы – сурет 1, сурет 2, Кесте 1 және т. б.
  • Пайдаланылған әдебиеттер тізімі мақаланың соңында орналастырылады