Онлайн Мастер-класс: көлемді қағаз гүлдерді жасау

3 сәуір 2020 жылы дизайнер-декоратор және көркемдік еңбек және дизайн секторының оқытушысы Давлетканова З. Р. «Мирас» университетінің арт-қызметі аясында үлкен көлемді гүлдерді жасау бойынша шығармашылық онлайн мастер-класс өткізді.
Мақсаты:
  • Қарапайым қымбат емес материалдардан интерьер декорының күрделі емес элементтерін орындауды үйрену.
  • Тыңдаушыларда композиция сезімін, ой-өрісін дамыту, өзіне деген сенімділігін арттыру, шығармашылық, креативті ойлауды дамыту.
  • Өзіндік арт-терапия: шығармашылық өзін-өзі көрсету, эмоциялық шиеленісті түсіру, өзін-өзі бағалауды арттыру, креативтілікті дамыту.
Егер де сіз салтанатты іс-шараларды жоспарласаңыз, мысалы үйлену тойы немесе сауық кештерін, онда қағаз гүлдермен декор жасау керемет нұсқа болып табылады. Дизайнер-декоратор  Давлетканова З.Р. студенттерге өз қолдарымен қағаздардан көлемді гүлдер жасаудың мысалдарын ұсынды. Әрине, бұл көптеген техникалардың бір ғана нұсқасы, бірақ бұл гүлдердің барлығы тіпті тәжірибесі жоқтарға жаңадан жасау оңай.