Инфрақұрылым

Мирас университеті бакалавр бойынша 21 мамандық және магистратура бойынша 5 мамандық ұсынады.

Университетте 25 мың кв.м. көлемінде 5 корпус бар.
Мирас университетінде студенттерге арналған 4 кітапхана, 4 оқу залы, 7 компьютер сыныптары, 7 лингафонды кабинет, 3 акт залы, 1 спорт залы, 11 лекзия залы, 89 аудитория, интернет-кафе, 1 кино-видеозал, 1 медиасынып, 3 медпункт, 3 студенттік асхана және 2 буфет, сонымен қатар массаж кабинеттері, сұлулық салондары, жеке киім тігу ательесі, физ. Ем қабылдау кабинеттері бар.
Шымкент қаласында орналасқан 4 кітапхана, 4 оқу залы университет құрамында саналады:

Сапақ Датқа көшесі, 2 Ломоносов көшесі, 7 Ғ. Іляев көшесі, 3 1-мамыр көшесі, 10 Тәуке хан даң., 2

Мирас университетінің кітапханасында оқу, ғылыми, анықтамалық, көркем әдебиеттердің данасы жүз елу мың құрайды. Оқу құралдарының жалпы электрондық қоры 7839 атауды құрайды және барлық пәндер бойынша толық қамтылған. Қорда барлық білім салалары бойынша құжаттар бар: кітаптар, журналдар, газеттер, ғылыми және ғылыми-атақты баспалар және тағы басқа түрлері. Мирас университетінің студенттеріне арналған тегін интернет және Cisco жүйелік технология бар. Сіз әрқашан соңғы жаңалықтардан хабардар болып отырасыз, достарыңызбен интернет қызықты жаңалықтары жөнінде ой бөлісіп араласа аласыз.

Мирас университетінде өзінің асханалары қызмет жасайды. Қарапайым студенттік асхана жастардың белсенді ағзасына арналған өзінің түрлі және дәмді ас мәзірімен ерекшеленеді. Дәруменделген ас мәзірі жұмысқа деген ынтасын көтеруге және жақсы көңіл-күй мен иммунитетті нығайтуға бағытталған.

Металург сарайы (Мирас)