Әріптестік

Университет Синергия

Синергия – жаһандық жоғары технологиялық университет. Синергия – өз брендінің астына 15 білім мекемелерін жинақтады, 30 000 білім алушысы, Ресейдің, ТМД елдерінде және алыс шет елдердің  50 аймағында 110 оқу бағдарламасы бар.

Мирас университеті Синаргия университетімен бірлесіп  келесі бағдарламаларды жүзеге асырады:

- Оқытушылар және білім алушылардың ұтқырлығы
- Екі дипломдық білім
- Ғылыми зерттеулер және конструкторлық дайындау саласындағы серіктестік
- Аймақтық оқу бағдарламасын жүзеге асыру (Университет базасында қазақстандық ерекшеліктерімен пәндерді оқу мүмкіндігі)

Жалпы серіктестік оқытушылар мен студенттерге европалық деңгейдің дағдысы мен тәжірибесін алуға мүмкіндік береді.

Атап өту керек, аталған серіктестік біздің мемлекеттеріміздің халықаралық байланысын дамыту үндестігінде жүзеге асырылады.

p sinergy

Билайн компаниясы

Мирас университеті мен Билайн компаниясы­ арасында «Білім алушыларды қолдауға арн­алған бағдарламаларды ­дамыту және жүзеге асыру саласында ынтым­ақтастық» туралы келісім жасалды.

Билайн компаниясы келесі бағытта көмек к­өрсетеді:

- жұмысқа орналастыруда;

- компанияда тағылымдамадан өтуге;

- бірлескен іс-шаралар ұйымдастыруда;

- жаңа, креативті жобаларды дайындауда.

p beeline

Банк Сбербанк России

Сбербанк«Россия Сбербанк» Еншілес Банк Акционерлік Қоғамы, Орталық және Шығыс Европадағы ірі қаржы институты. «Сбербанк» ЕБ АҚ жарғылық капитал мөлшері бойынша Қазақстан Республикасындағы ірі 10 банктер қатарына кіреді. «Сбербанк» ЕБ АҚ әлемнің ірі банктерімен кең байланыста, сонымен қатар, экономиканың әртүрлі саласында қызмет жасайтын серіктестермен және клиенттермен жұмыс тәжірибесі үлкен.

Мирас университеті және «Сбербанк» ЕБ АҚ білім алушылардың арнайы, сонымен қатар біріккен бағдарламаларын қолдауды дамыту және іске асыру саласында, және де Мирас университеті мен «Сбербанк» ЕБ АҚ ОҚО нарығында беделін нығайтуға жасалған серіктестікті жүзеге асыруда. Бір-біріне ақпаратты қолдау көрсетеді.

Серіктестік шеңберінде Мирас университетінің білім алушыларына грант тағайындау, сонымен қатар білім алушылардың тағлымдама өтуі, кейін еңбекпен қамтуы, біріккен әлеуметтік бағдарламаларды жүзеге азыру қарастырылған.

p sberbank

Қазкоммерцбанк

Қазкоммерцбанк (КАЗКОМ) - Қазақстандағы және Орталық Азиядағы ірі банктердің бірі болып табылады. 2013 жылдың 31 желтоқсанына банктің активтері 2 586 млрд теңгені құрады.

Негізгі банктік бизнесінен қатар (бөлшек және корпоративтік) КАЗКОМ банкі зейнетақы қоры, активтер басқармасы, сақтандыру және брокерлік қызмет салаларында белсенді еншілес компанияларымен иеленуде. Сондай-ақ банктің Ресей Федерациясында және Тәжікстан Республикасында еншілес банктері бар.

КАЗКОМ және Мирас Университеті жақын арада бірлескен ынтымақтастық келсіміне қол қойды. КАЗКОМ банкісі студенттерімізге банк саласында жұмыс істем немесе тәжірбие алуына жәрдемдесуын ұсынып отыр.

КАЗКОМ-нан Мирас картасының презентациясы

LG компаниясы

LG Electronics компаниясы 1958 жылы құрылып,  сол уақыттан бері  дамып, өзінің радио және телевизор секілді  тұрмыстық техникасын өндіру  саласында  жинақталған тәжірибесі арқасында жаңа цифрлық дәуіріне  еніп отыр. Компания көптеген жаңа өнімдерді шығарып, 21 ғасырда ұялы құрылғылар мен цифралық теледидарлар секілді жаңа технологиясын енгізіп, сондай-ақ халықаралық ұстанымды нығайтуын жалғастыруда.

Университет Мирас және LG Electronics компаниясы, студенттерді қолдауға және дамыту саласында көмек көрсетуге келсім жасады.

Компания мынадай салада көмек көрсетеді:

• тағылымдама жұмысын компанияда өткізу;
  • жұмыспен қамту;
  • бірлескен іс-шараларды ұйымдастыру;

ASPAN Profile Technology компаниясы

2013 жылы ОҚО аумағында «ASPAN Profile Technology» сауда білгісі ретінде, ПВХ - терезе өндейтін ЖШС «Триумф М.М.С.» зауыты өз ісін ашқан болатын. Сол жылы зауыт Еуропалық өндірушілердің Greiner Extrusion GmbH» (Австрия) және «Krauss Maffei Berstorff» (Германия) секілді заманауи жабдықтарын алғаны белгілі. Шымкентте, сол кезден бастап, австриялық сапамен дайындалатын ПВХ- терезе өндірістері шығарылатын болды.

Мирас Университеті және ASPAN Profile Technology компаниясы бірлескен ынтымақтастық келсіміне қол қойды.

Компаниясы жұмыспен қамту, студенттерге білім аліға және бірлескен жобаларды қолдауға дайын.

INFOMOB

Жекеменшік және мемлекеттік ұйымдарды іздеуге арналған алғашқы мобильдік қолданба, сондай-ақөз қалаңызда өткізілетін акциялар, жеңілдіктер мен киножаңалықтар туралы хабардар бола аласыз!

Joomla Plugins