Қадағалау кеңесі

Қамқоршылар кеңесін құру туралы және оның құрамында қатысу бойынша өтініштерді қабылдау туралы хабарлайды. Өтініштерді жергілікті өкілетті органдардың; атқарушы және құқыққорғау органдарының өкілдері; жұмыс берушілер және әлеуметтік серіктертердің өкілдері; коммерциялық емес ұйымдардың өкілдері; білім алушылардың ата-аналары немесе заңды өкілдері, қайымгерлер жібере алады.

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІРІНШІ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ ҚОРЫ «EЛБАСЫ»

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІРІНШІ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ ҚОРЫ «EЛБАСЫ» Қазақстанда және шетелде өткізілетін ғылыми конференцияларда, симпозиумдарда, семинарларда, конгрестерде жас ғалымдар мен университет студенттерінің қатысуымен «Сапарларға арналған гранттар» байқауын жариялайды.

Мирас Университеті студенттерінің назарына!

Өзіңді үздік спикер ретінде ТEDx форматындағы “MirasTalks” конференциясына қатысуға шақырамыз. Ғылымға, білімге, бизнеске байланысты өз идеяңды өзгелермен бөліс те, “Best Speaker” немесе “Best Speech” сертификатын алу мүмкіндігіне ие бол!

ҰБТ-ға тегін дайындау курстары

Құрметті мектеп түлектері мен олардың ата-аналары! Курс Иляева,3 көшесіндегi «Мирас» университетінің ғимаратында өтеді. Барлық сұрақтар бойынша 8 700 090 60 06 нөмеріне хабарласыңыз

Резюме банкі

Құрметті жұмыс берушілер!
Жақсы қызметкерлерді іздейсіздерме? Оларды бізден таба аласыз!
base.miras.edu.kz/cvbank/main сілтеме бойынша өтіп, бос орындарыңызды қалдырыңыз!

Nazarbayev University бағдарламасы бойынша біліктілікті көтеру курстары

2017 жылдың 4 қыркүйек - 17 қараша аралығында Мирас университеті ағылшын тілі бойынша Nazarbayev University бағдарламасы бойынша біліктілікті көтеру курстары өткізді. "Білім берудің көшбасшылық орталығы" ЖШС келісім шарт шеңберінде университет өз қабырғасында Шымкент қаласы мектептерінің биология, химия, информатика, физика бойынша пән мұғалімдерінің қатарынан 279 тыңдаушыларды оқытты.