«Көшбасшылық дағдыларды дамыту» жастар форумы

26-ші ақпанда Туркестан қаласындағы  Ахмет Ясауи атындағы ХҚТУ  «Көшбасшылық дағдыларды дамыту» тақырыпта жастар форумы өтті. Осы форумға «Мирас» университетінен президент кеңесшісі, ф.ғ.к. Османова Р.А., х.ғ.к., профессор  Жаналиева Р.Н., аға оқытушы Байгушова А.Н. және 40-қа жуық студенттер қатысты.  Одан басқа, Шымкент қаласының «Назарбаев зияткерлік мектебі», М.Әуезов атындағы ОҚМУ, ОҚМПИ, Кентау қаласының «Дарын» мектебінің өкілдері қатысты. «Global Shapers Community — Қазақстан», «AIESEC Kazakhstan», «Y-PEER Kazakhstan» секілді Қазақстандағы халықаралық жастар ұйымдарының лидерлері форум спикерлері ретінде қатысты.

Қадағалау кеңесі

Қамқоршылар кеңесін құру туралы және оның құрамында қатысу бойынша өтініштерді қабылдау туралы хабарлайды. Өтініштерді жергілікті өкілетті органдардың; атқарушы және құқыққорғау органдарының өкілдері; жұмыс берушілер және әлеуметтік серіктертердің өкілдері; коммерциялық емес ұйымдардың өкілдері; білім алушылардың ата-аналары немесе заңды өкілдері, қайымгерлер жібере алады.

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІРІНШІ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ ҚОРЫ «EЛБАСЫ»

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІРІНШІ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ ҚОРЫ «EЛБАСЫ» Қазақстанда және шетелде өткізілетін ғылыми конференцияларда, симпозиумдарда, семинарларда, конгрестерде жас ғалымдар мен университет студенттерінің қатысуымен «Сапарларға арналған гранттар» байқауын жариялайды.

Мирас Университеті студенттерінің назарына!

Өзіңді үздік спикер ретінде ТEDx форматындағы “MirasTalks” конференциясына қатысуға шақырамыз. Ғылымға, білімге, бизнеске байланысты өз идеяңды өзгелермен бөліс те, “Best Speaker” немесе “Best Speech” сертификатын алу мүмкіндігіне ие бол!

ҰБТ-ға тегін дайындау курстары

Құрметті мектеп түлектері мен олардың ата-аналары! Курс Иляева,3 көшесіндегi «Мирас» университетінің ғимаратында өтеді.

Барлық сұрақтар бойынша 8 708 254 87 03 нөмеріне хабарласыңыз

Резюме банкі

Құрметті жұмыс берушілер!
Жақсы қызметкерлерді іздейсіздерме? Оларды бізден таба аласыз!
base.miras.edu.kz/cvbank/main сілтеме бойынша өтіп, бос орындарыңызды қалдырыңыз!