ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІРІНШІ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ ҚОРЫ «EЛБАСЫ»

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІРІНШІ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ ҚОРЫ «EЛБАСЫ» Қазақстанда және шетелде өткізілетін ғылыми конференцияларда, симпозиумдарда, семинарларда, конгрестерде жас ғалымдар мен университет студенттерінің қатысуымен «Сапарларға арналған гранттар» байқауын жариялайды.

Байқауға жас ғалымдар, ғылыми-зерттеу институттарының профессорлары мен зерттеушілері, PhD докторлары, магистранттар, аспиранттар (магистратура және бакалавриат) қатыса алады.

Өтініштерді қабылдау мерзімі: 2018 жылдың 22 қаңтарынан 2018 жылдың 30 қарашасына дейін.

Өтінім және жарыс ережелері www.fpp.kz сайтында.

Байланыстық ақпарат: 050059, Қазақстан Республикасы, Алматы қ. Иванилова, 12-а,

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.