Мирас Университетінің ресми сайты

Заң ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Утаров К.А. пен заң ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Имашев Б.Е. студенттер арасында «Жастар арасындағы қылмыстық құқық бұзушылықтар және олардың алдын алу» тақырыбында өткізген дәрістің есебі

2021 жылдың 16 қараша айында заң ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Утаров К.А. пен заң ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Имашев Б.Е. жоспарға сәйкес онлайн режимінде Мирас университеті «Құқық: Құқықтану және кеден ісі» мамандығының 2-курс студенттерінің арасында «Жастар арасындағы қылмыстық құқық бұзушылықтар және олардың алдын алу»  тақырыбында дәріс өткізілді. Қазақстан Республикасы  өз тәуелсіздігін, егемендігін алғаннан бері жастар саясатына аз көңіл бөлмегендігін  байқауымызға болады.

Мақсаттары мен міндеттері: Студенттердің құқық бұзушылығының алдын алу алу,  ата-аналардың құқықтық тәрбиесін арттыру.

Заңға құрметпен қарауға тәрбиелеу, азаматтық-құқықтық білім беруді дамыту, студенттердің құқықтық санасын тәрбиелеу; жауапты шешімді өз бетінше қабылдау дағдыларын қалыптастыру.

Нәтиже: Өз іс-әрекеттері үшін жауапкершілік сезімін тәрбиелеу. Заңға құрметпен қарауға тәрбиелеу.