Мирас Университетінің ресми сайты

Студенттерге арналған «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнама және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар үшін құқықтық жауапкершілік» тақырыбында құқықтық дәріс

29 наурыз 2021жылы құқық секторының з.ғ.к., аға оқытушысы Имашев Б.Е. онлайн режимде «Мирас» университетінің «ІТ және телекоммуникациялар» мамандығының студенттеріне «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнама және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар үшін құқықтық жауапкершілік»тақырыбында дәріс оқыды.

Мақсаты: Жастар арасындағы сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілікті қалыптастыру.

Дәріс барысында Имашев Б.Е. студенттерді  2015 жылғы 18 қарашадағы «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен таныстырып, түсіндіріп өтті.

Нәтижесі: студенттер сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәселелер бойынша өздерінің ойларын баяндады.