Мирас Университетінің ресми сайты

18.09.2020 ж., Туризм және қонақжайлылықты басқару секторының аға оқытушысы, магистр А.Н. Байгушева ТР-911к-1 тобының студенттеріне арналған тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес «Діни сауаттылықты арттыру діни экстремизмнің алдын алудың маңызды факторы ретінде» тақырыбында дәріс» өткізді. Дәріс барысында топ тәлімгері А.Н. Байгушева студенттерге дін әрқашан біздің халқымыздың және бүкіл адамзаттың әлеуметтік және рухани санасы үшін маңызды рөл атқаратынын және дінді білмей біз өз тарихымыз туралы толық ақпарат ала алмаймыз туралы айтып өтті. Сенімнің негіздерін білмей, ойшылдарды, жазушыларды, суретшілерді және мемлекеттерді түсіну мүмкін емес. Себебі діни бейнелер барлық елдердің шығармашылық адамдарының ой-өрістерін қамтитыны туралы айты өтті.