Жастар арасындағы агылшын тілінде драмалық фестивалі

30 наурызда «Мирас» университетінің студенттері Түркістан облысының орталық А. Пушкин атындағы әмбебап кітапханасының Шетел әдебиеті кафедрасының бастамасымен, Шымкент қаласындағы Американдық бұрышпен бірлесіп, ағылшын тілінен драма-2019 жастар фестиваліне қатысты.

ФестивальгеШымкенттіңжәнеоблыстың 100-ден астам жасы белсене атсалысты. Шымкенттің және облыстың жастары үшін бұл фестиваль мемлекеттік актерлік шеберліктерді, вокалдық дағдыларды, ағылшын тілін меңгеру дағдыларын және басқа дарындыларды, олардың шығармашылық әлеуетін көрсетуге бірегей мүмкіндік береді.

Фестиваль форматы конкурстық негізде драмалық немесе қуыршақ қойылымын, ағылшын тіліндегі әндермен өлең оқитындарға арналған. Жүлделерге ие болған фестиваль қатысушыларына сертификаттар мен бағалы сыйлықтар табыс етілді.

Республикалық студенттік пәндік олимпиада

Oқытушы, магистр Көшкінбаев С.Ж. жетекшілігімен  РЭТ-611к-2 және РЭТ-611к-4 тобының студенттері Сейтен Нұрғиса мен Өмірзақов Бақытжаннан құралған Мирас университетінің командасы 29 наурызда Алматы қаласындағы Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде 5В071900 - «Радиотехника, электроника және телекоммуникация» мамандығы бойынша өткен ХІ Республикалық студенттік пәндік олимпиадада 3 орын алды. Гумилев атындағы Еуразия халықаралық университетін және Қарағанды мемлекеттік университетін алға жіберіп, 15-тен астам ҚР мемлекеттік университеттерінің командаларынан озып шықты.

РОБОТЕХНИКА курстары

АЛҒАШҚЫ РЕТ біздің қаламызда.
Мирас университеті Робототехника курсын іске қосты - Arduino UNO интегралдық төлем негізінде электроника және робототехника негіздерін оқыту.
Курс аясында тыңдаушылар электр тізбегінің теориясының негіздерін, Ом заңы, Arduino UNO платасының аппараттық интерфейсін меңгереді, Arduino синтаксисін қолдана отырып бағдарламалау бойынша есептерді шеше алатын болады.
Алғашқы жиынтық сәті аяқталды - нәтиже бойынша роботтардың үлгілері жиналып, қатысушылар сертификаттармен марапатталды

«Франкофония көктемі 2019» маусымының ашылуы

01.03.2019 ж. Шымкент қаласындағы М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінде «Francofoni Nauryzy» 2019 атты мәдени шаралар маусымының ашылуы  Бельгияның Қазақстандағы елшісі Алекси КРОМБРЮГХЕ де ПИКЕНДАЛЬ мырза, Францияның Қазақстандағы елшісі Филипп МАРТИНЭ мырза және Марокконың Қазақстандағы елшісі Абделжалил САУБРИ мырзаның қатысуымен болып өтті.

Ағылшын тілі мұғалімдерінің семинары

2019 жылдың 19 қаңтарында Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылының «NiK» оқу орталығында және 2019 жылдың 26 ​​қаңтарында Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Бадам ауылының А. Шеримкулов атындағы жалпы орта мектебінде ағылшын тілі мұғалімдерінеарналған «Village Project Renaissance» атты семинар-тренинг өткізілді.Аталмыш семинар ауылдық жоба аясында Hornby Educational Trust (Ұлыбритания)қолдауымен Мирас университетінің тілдік білім беру бойынша маманы Летяйкина Татьяна Адыгамовна басшылығында ұйымдастырылды.

Ғасыр байланысы

НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!
Мирас университеті Қазақстан Республикасы бойынша Instagram желісін пайдаланушылар арасында ауқымды онлайн фото және бейне байқау өткізілетіндігі туралы хабарлайды.

«ҒАСЫР БАЙЛАНЫСЫ»
ЖАЛПЫ ЖҮЛДЕ ҚОРЫ 300 000 ТГ