Miras Education Cup II

24.11.2018 күні Елбасымыз Н.Ә.Назарбаевтың Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру атты жолдауын насихаттауға бағытталған студенттер арасында “Miras Education Cup II” қалалық пікірсайыс турнирі өткізілді. Турнирге қаламызды барлық ең үздік ЖОО-ның пікірсайысшылары қатысты, атап айтқанда ОҚМУ, ОҚМПУ, Silkway, ҚИПХДУ, ХГТУ, ОҚМА университеттерінен 37 команда 20 төреші қатысты. Қалалық пікірсайыс турнирінде қамтылған студент саны 110.

Ағылшын тілі курстары

«ТЕШ» ағылшын тілі мұғалімдерінің қауымдастығы Мирас университетімен бірлесіп:

• барлық деңгейлердегі ағылшын тілі (айына 10 000тт)
  • IELTS/ iBT TOEFL емтихандарына дайындау (айына 13 000тт)
  • TKT емтихандарына дайындау (Cambridge Assessment English) (25000т курс) курстарына қабылдау жүргізеді

Орталық мамандары визаға сұхбат және алмасу бағдарламалары жөнінде консультациялар өткізеді

Телефон арқылы көмек: 8 705 433 51 13 (Айгуль)

8 701 817 81 95 (Татьяна)

MUIMUN 2018

Dear friends!

Youth, leaders of tomorrow, must actively participate in the process of solving global problems. They must join their efforts at the international level. The UN Model Conference is a great way to better understand what serious problems people face in different regions.

The MUIMUN team cordially invite you to join the conference to be held from October 25 to 28, 2018 in Shymkent, Kazakhstan.

Жазғы лагерь Access

Access бағдарламасының студенттері 20-22 маусым аралығында жазғы лагерін «Мирас» университетінің базасында өткізді. Жазғы лагер қала сыртында болмағанына қарамастан студенттер өз уақыттарын қызықты әрі пайдалы өткізе алды. Алғашқы күнін, Кэнди Чанг ханымның «Мен өмірден кеткенше ...» атты TED talk форматында жасаған презентациясын тамашалады. Студенттер Кэнди Чанг бастаған жобасының салдарын ортаға салып, түрлі халықтардың тілектері мен жалпы адам құндылықтарына анализ жасады. Ең қызықтысы, бұл жоба біздің елімізде Астана қаласында да өткен болатын. Соңында «Access бағдарламасы біткен соң мен...» деген ойға өздерінің пікірлерімен түйіндеді. Пікірлерді жинақтау барысында студенттердің түрлі армандары мен жоспарларын біле алдық. Олар жәй «...мен жақсылап ұйықтап аламын» дегеннен басталып «...Нью Йорк қаласында жұмыс істеймін» сияқты ойларымен аяқталды. Лагердің екінші күнінде бағдарлама студенттері «Басқа Жол» атты жобаның мүшесі Тимур Мирзахмедовпен спорт алаңында кездесу өткізді. Тимур балаларға стрит уоркауттың Шымкент қаласында пайда болу тарихын айтып, дұрыс жаттығу ережелерін және дұрыс тамақтануды  түсіндірді. Кездесу барысында Қарағанды қаласындағы мектепте волонтер болып жұмыс жасаған Джордан Бэкке түрлі терминдер мен дене мүшелерін ағылшын тілінде түсіндіріп отырды.

«Көшбасшылық дағдыларды дамыту» жастар форумы

26-ші ақпанда Туркестан қаласындағы  Ахмет Ясауи атындағы ХҚТУ  «Көшбасшылық дағдыларды дамыту» тақырыпта жастар форумы өтті. Осы форумға «Мирас» университетінен президент кеңесшісі, ф.ғ.к. Османова Р.А., х.ғ.к., профессор  Жаналиева Р.Н., аға оқытушы Байгушова А.Н. және 40-қа жуық студенттер қатысты.  Одан басқа, Шымкент қаласының «Назарбаев зияткерлік мектебі», М.Әуезов атындағы ОҚМУ, ОҚМПИ, Кентау қаласының «Дарын» мектебінің өкілдері қатысты. «Global Shapers Community — Қазақстан», «AIESEC Kazakhstan», «Y-PEER Kazakhstan» секілді Қазақстандағы халықаралық жастар ұйымдарының лидерлері форум спикерлері ретінде қатысты.